DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

21 września A.D. 2014

  

 

1. Dziś odpust św. Mateusza, Apostoła, w parafii Ostrowite. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystościach.

 

2. Dziś również obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu. To dobra okazja, aby podziękować Bogu za możliwość uczestniczenia za pośrednictwem mediów w ważnych wydarzeniach na całym świecie.

 

4. Wszystkich pragnących zgłębiać bogactwo Słowa Bożego oraz intelektualnie rozwijać swoją wiarę zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego – w czwartki, po Mszy Świętej wieczornej.

 

3. Przy naszej parafii działa chór pod opieką Pana Organisty. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie mężczyzn, obdarzonych umiejętnościami i talentem muzycznym, na próby – w piątki o godz. 19:00.

 

4. Ksiądz Mariusz zaprasza obdarzone pięknym głosem i uzdolnione muzycznie dzieci na próbę scholki – w sobotę o godz. 10:00.

 

5. Grupa Szymon rozpoczyna nowy cykl formacyjny. Pierwsze spotkanie po wakacjach odbędzie się w piątek o godz. 16:00. Ksiądz Mariusz serdecznie zaprasza.

 

6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Jerzy ŻELECHOWSKI, lat 76, zam. Trzebiegoszcz. Najbliższej rodzinie, przyjaciołom i wszystkim, których jego śmierć napełniła bólem, składamy wyrazy współczucia i chrześcijańskiej nadziei, a osobę zmarłego polecamy Miłosiernemu Bogu. Wieczny Odpoczynek…

 

7. Jest do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz kalendarze na przyszły rok.  

 

8. Na nadchodzący tydzień wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzę Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże!

Więcej artykułów…

  1. XXIV NZ 2014