PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

21 kwietnia A. D. 2014r.

1. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Grupy Wsparcia po stracie dzieci. Zapraszam rodziców dotkniętych śmiercią swoich dzieci.

2. W wigilię Bożego Miłosierdzia /tj. sobota 25 IV/ o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza św. na cmentarzu komunalnym za Zmarłych tam spoczywających. Serdecznie zapraszamy

3. W przyszłą niedzielę kanonizacja bł. Jana XXIII i bł. Jana Pawła II. O godz. 17.00 na osiedlu Jana Pawła II uroczysta msza św. jako dziękczynienie za dar świętości naszego Papieża.

4. Jest do nabycia Przewodnik Katolicki z książeczką papieską jako pamiątką kanonizacji. Cena kompletu 9.90 zł

5. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie o godz. 18.00

6. W minionym tygodniu do wieczności przeszli +Edward Tetloch, l. 74 z ul. Wyszyńskiego , + Janina Laskowska, l. 73 z Jastrzębia. Rodzinom zmarłych składamy wyrazy współczucia a osoby zmarłe polecam modlitwie Parafian. Wieczny odpoczynek….

7. Na nadchodzące dni niech Bóg wszystkim błogosławi. Szczęść Boże.

Więcej artykułów…

1. Niedziela Palmowa ogłoszenia 2014